​ Seltransport
Sel Uluslararası Taşımacılık Şirketi, tecrübelerini genç ve dinamik bir şirket olarak sunmak üzere taşımacılık sektöründeki yerini almıştır.

Fransa’yı kapsayan çalışma haritası ile dikkatleri üzerine toplamakta olan Sel Transport, kaliteye ve zamana göstermiş olduğu önem ile sektör içerisinde farklı bir saygınlık kazanmıştır.Taşımacılığı ve Lojistik depolamayı kendine görev olarak edinen Sel Transport özmal araçları ile çalışmalarını müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.Ticaretin sınırsız dünyasında, hızla gelişen taşımacılık sektörüyle beraber ilerleyerek, taşımacılık sektöründeki saygın yerini hızla kazanmıştır.

​ Seltransport

Profesyonel lojistik için daha fazlası gerekir…

Sel Uluslararası Taşımacılık kuruldu.

Firmamız, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından verilen ‘’C2 Yetki Belgesi’’ sahibi olmuştur.
11 adet çekici ve 11 adet dorse ile Sel Uluslararası Taşımacılık, karayolu lojistik operasyonlarına başlamıştır.

2015

Filomuzu Büyüttük.

Filomuza 11 adet çekici ve 30 dorse daha katıldı. Bu gelişme ile operasyonlarımız hız kazanmış oldu.
Sel Uluslararası Taşımacılık, denizyolunu kullanarak mesafeleri kısaltan RO-RO hizmetini kullanmaya başlayarak Fransa Limanları’na ulaşım sağladı. Bu taşımacılık yöntemi ile 3 günde Fransa’ya ulaşılabilirlik sağladık.

2016

Hadımköy - Yeşilbayır Deposu Kuruldu

Firmamız müşterilerimize daha kaliteli ve çeşitli hizmetler sunmak adına Hadımköy-Yeşilbayır semtinde kendi ihracat deposunu kurdu. Kurduğumuz tesis, 1.500 m2 kapalı alan, 10.000 m2 açık alana sahiptir.

2017

Yatırımlar Aldık

Sel Uluslararası Taşımacılık, gerekli yatırımları yaparak, intermodal taşımacılık ağında yerini aldı. Intermodal yöntemler ile teslimatlara başlandı.
*30 adet konteyner satın alındı. Fransa Strasbourg’da merkezi bulunan acentemiz M.F.T. Transport’un desteği ile Fransa sınırları içerisinde dağıtıma başlandı.

2018

Türkiye - İspanya Hattı Faaliyete Geçti

Şu anda değerli iş ortağımız olan Inditex firması ile ortaklık kurduk. Türkiye ve İspanya hattını faaliyete geçirdik.

2020

Her geçen gün daha ileriye..

Sel Uluslararası Taşımacılık olarak, değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti sağlamak adına, 2022 yılı içerisinde yatırımlarımıza ve faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bu yolda attığımız her adımı sizinle paylaşmaya devam edeceğiz .

2022

Misyonumuz

Sektörümüzdeki müşterilerimize Güvenli ve Sürdürülebilir hizmet anlayışı ile yola çıktık.

Vizyonumuz

Uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren şirketimiz, global düzeyde kaliteli ve hızlı hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedefler.​